No Widget Added

Please add some widget in Offcanvs Sidebar

Havuzunuzu Kışa Hazırlama Rehberi

 1. Havuzu Temizleyin: İlk adım olarak havuzu temizleyin. Bir süzgeç ve havuz süpürgesi kullanarak suyun ve havuz yüzeyinin üzerindeki herhangi bir çöp, yaprak ve kirleri temizleyin.

 2. Su Kimyasını Dengesizleştirin: Su kimyasını test edin ve pH, alkalinlik ve kalsiyum sertliği seviyelerini önerilen aralığa ayarlayın. Havuza şok uygulayın ve kış aylarında yosun oluşumunu önlemek için kışlık kimyasallar ekleyin.

 3. Su Seviyesini Düşürün: Havuzdaki su seviyesini donma suyunun genleşmesinden kaynaklanan hasarı önlemek için süzgeç seviyesinin altına düşürün. Havuz borularından ve ekipmanından suyun boşaltılması ve donmayı ve hasarı önlemek için gerekli önlemlerin alınması önemlidir.

 4. Ekipmanı Kışlık Hale Getirin: Pompa, filtre, ısıtıcı gibi tüm havuz ekipmanlarını bağlantısını kesin ve boşaltın. Bu ekipmanların donmasını ve hasar görmesini önlemek için gerekli adımları atın.

Comments (3)

 • Poolax

  2 Ekim 2023 3:39 am

  Credibly pontificate transparent quality vectors with quality mindshare. Efficiently architect worldwide strategic theme areas after user.

  • Poolax

   2 Ekim 2023 3:39 am

   It is different from airport transfer or port transfer, which are services that pick you up

 • Poolax

  2 Ekim 2023 3:39 am

  Credibly pontificate transparent quality vectors with quality mindshare. Efficiently architect worldwide strategic theme areas after user

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *